Co se u nás děje?

Naše restaurace Burger King D11 znovu otevřena po rekonstrukci

Dne 26.10.2018 jsme po malé rekonstrukci znovu otevřeli restauraci Burger King na dálnici D11 na odpočivce Beranka. Informace o provozovně najdete zde.

Nový koncept La Creperie

První provozovnu jsme otevřeli v Praze na Masarykově nádraží

V říjnu 2018 jsme otevřeli první provozovnu značky La Creperie. Palačinky miluje snad opravdu každý. Stavte se také na jednu :) - více zde.

Veřejné WC Masarykovo nádraží

Společnost BK Team, a.s. je provozovatelem dalších veřejných WC

Od října 2017 jsme provozovatelem veřejných WC na ÚAN Praha-Florenc. Od dubna roku 2018 pak provozujeme další veřejné WC na jednom z nejvýznamnějších vlakových nádraží v Praze - Masarykově.

Do této služby vnášíme nový standard, který je spojený se systémem úklidu a obsluhy, designem interiéru, ale rovněž takovým detailem, jako je například hudba.

Již nyní chystáme otevření dalších středisek z našich stravovacích konceptů v této lokalitě.

Partnerská sleva pro zákazníky RegioJet

Restaurace Burger King na Florenci poskytne všem zákazníkům RegioJet v březnu slevu 15% na celý nákup.

Dohodli jsme se se společností Student Agency na poskytování slevy 15% pro všechny jejich zákazníky po dobu měsíce března.

Dáme Jídlo?

Pochoutky Burger King si nyní od nás můžete nechat dovézt až domů.

Pokud bydlíte v blízké lokalitě, tak si od letošního ledna můžete ten nejlepší burger z našich restaurací Burger King nechat dovézt až domů. Pauza v této žádané službě byla způsobená laděním surovin a technologií i logistiky samotné tak, abyste vždy dostali ten nejlepší a nejchutnější produkt. Skvělá nabídka je na www.damejidlo.cz

Pappata nově v našem portfoliu

BK Team převzal bageterii Pappata a plánuje rozvoj konceptu.

Od 1.10.2017 převzala naše společnost
od mateřské JLV, a.s. vlastní koncept fresh bageterií Pappata. Pilotní provozovna se nachází na ÚAN Florenc. V blízké budoucnosti plánujeme nejen provoz tohoto vlastního konceptu, ale rovněž rozvoj této nové úspěšné sítě. 

Více informací na produktové stránce www.pappata.cz

Youtubeři vědí jak to u nás chodí


Aktuálně.cz - putování burgeru

Jsem King, jsem Burger King...

Jsem King. Burger King. A nemůžu se dočkat, až vám budu vyprávět o svém království. Jako v každém království jsou i v tom mém přítomny magie, tajemství a kouzla. U mne jsou to chutná kouzla! Ve většině případů se nedostanete jinam než k pokladnám při objednávce a nemáte ani tušení, co se skrývá o pár kroků dál, kam se žádný host obvykle nedostane. .. 

Celý článek zde 

Legendy u BurgerKingu v Michli

Pořádná Americká auta dorazila do Michle a to na pořádný burger. Jak jinak